SIKÇA SORULAN SORULAR

siding fiyatları,cephe giydirme,amerikan siding ,siding nedir, siding nasıl uygulanır, siding temziliği, siding nasıl temizlenir ,amerikan siding nasıl temizlenir,

Siding Dış Cephe Kaplamas,dış cephe giydirme,siding m2 fiyat,siding  metrekare fiyat,amerikan siding fiyat

Siding Dış Cephe Kaplaması uzun yıllardır kullanılan bir cephe giydirme sistemidir. Osmanlıdan günümüze teknolojik özelliklerini geliştirmiştir.Siding Dış Cephe Kaplaması Binanıza kattığı estetik görünümün yanında yalıtım esaslı olduğundan yılda % 50 ‘e varan ısı tasarrufu sağlar.Günümüzde Siding Dış Cephe Kaplamasının bir çok çeşidi vardır.Bunlardan en çok tercih edileni PVC (Poli vinil klorür ) olanıdır. PVC uygulamasında kullanılan malzeme sağlam, dayanaklı ve kaliteli olması ayrıca estetik görünümü , ısı ve nem izolasyonu sayesinde günümüzde en çok tercih edilen uygulama türüdür.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Mükkemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda yüzde 50 ‘ ye varan ısı tasarrufu sağlar. Yarı parlak üretilmesi nedeniyle doğaya tam uyum sağlayarak çok iyi bir temizleme kolaylığı sağlar. Yapının ömrü boyunca hiçbir boya – bakım gerektirmez. Estetik ve çağdaş görünümü ile yaşam alanlarınızı güzelleştirir Binanıza değer katar. Duvarlarda nem oluşturmaz. En zor doğa şartları altında bile asla kolay deforme olmayan , bozulmayan yapısı , kesinlikle solamayan renkleri ile binanızı yıllarca korur. Üzerindeki su tahliye delikleri ile binanız nefes alır. Değişik renk seçeneklerine sahiptir. Çevre dostudur.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Dış Cephe Kaplaması uygulama şekli diğer cephe kaplama sistemlerine göre daha kolay ve daha hızlıdır. Ayrıca Siding Dış Cephe Kaplaması sağlamlık açısından yıllara meydan okuyan bir uygulama modelidir. Binanın dış yüzeyinin uzman kadromuz tarafından keşfi yapıldıktan sonra belirlenen malzemelerle işe başlanır. Uygulama ekibi öncelik olarak karkaslama sistemini tüm binaya uygular. Bu uygulamada plastik alaşımlı dayanıklı anti bakteriyel içerikli karkaslama sistemi uygulanır. Bu uygulamadan sonra tüm binaya ısı izolasyonu ve buhar dengeleyici bez uygulanır. Bu aşamadan sonra Siding Cephe Kaplamasının yardımcı malzemeleri geniş başlıklı vidalarla karkaslamaya tutturulur. Daha sonra ise sizin seçmiş olduğunuz renkteki siding cephe kaplaması panelleri tüm binaya uygulanır. Bu uygulama kısa sürede montajı ve aynı zamanda kazandırdığı estetik değer açısından diğer cephe kaplamalarına göre daha avantajlıdır.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Dış Cephe Kaplaması m2 fiyatları binanızın metrekare bilgilerine göre değişiklik göstermektedir . Siding Türk olarak uzman kadromuzla binanıza ücretsiz keşif yapıp fiyat çıkarmaktayız. Siz de binanıza Siding Dış Cephe Kaplaması yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin .

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Türk yıllara meydan okuyan ve estetik yönden binanıza görsellik katan siding cephe kaplaması uygulamasını İzmir ve tüm Ege Bölgesinde başarı ile uygulamaktadır.Siding Dış Cephe Kaplaması uygulama esaslarının bilincinde olan ve uzman kadromuzun belirlediği bina malzeme analizi ve ölçümünden sonra sizin istediğiniz günde iş başlama tarihi verilir.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Dış Cephe Kaplaması uygulamasının içerisinde böceklerin yuva yapıp beslenmesine olanak sağlayacak madde yoktur. Bu nedenle gönül rahatlığı ile uygulamayı binanıza yaptırabilirsiniz. Ayrıca malzemenin anti bakteriyel olması nedeniyle insan sağlığı üzerinde de zararlı bir etkisi bulunmamaktadır.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Dış Cephe Kaplaması, panellerinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz kendisini söndürür yapıdadır . Yanıcı olmayışı dışında ayrıca darbeye bağlı kırılmalara karşı direnç sağlar.

siding dış cephe kaplama sistemleri

Siding Dış Cephe Kaplaması Temizliği en kolay cephe uygulamalarındandır. Çok zaman almayan ve basit temizlik malzemeleriyle işinizi halledebilirdebilirsiniz. Boya gerektirmeyen yapısı temizliğini de kolay kılar. Siding Dış Cephe Kaplaması ( Yalı Baskı ) yarı parlak yapısı ile kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Aşağıda Siding Dış Cephe Kaplamasının temizlik uygulamasıyla ilgili videoya yer verilmişir.

Siding Dış Cephe Kaplaması sistemlerinde kullanılan yöntemler ve nem bariyeri sayesinde Siding Dış Cephe Kaplamasının uygulandığı yapılar ömür boyunca bir daha boya ve bakım masrafı gerektirmez.

Siding Dış Cephe Kaplaması darbe sonucu hasar olan bölgenin tamiri çok kolay ve basittir. Diğer uygulanan bölgelerin hasar almadan değişimi sağlanır.